2019. június 8., szombat

Hétköznapi vallomás

Mi a csoda?

Laura (8): Gyere, nézd, ahogy mosom a fogam!
Én: Miért?
Laura: Csak gyere, ne kérdezd!
Én: De butaság! Miért nézzem, hogy mosod a fogad?
Laura: Mert szeretlek❤

Csodacsere:) Neked mi a csoda?

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése