Mi a csoda?
2019. június 8., szombat
Hétköznapi vallomás
Mi a csoda?
Laura (8): Gyere, nézd, ahogy mosom a fogam!
Én: Miért?
Laura: Csak gyere, ne kérdezd!
Én: De butaság! Miért nézzem, hogy mosod a fogad?
Laura: Mert szeretlek❤
Csodacsere:) Neked mi a csoda?
Újabb bejegyzések
Főoldal
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)